Oferta
Innowacje
Doświadczenie
Grupa JCD
QBIQ

Indoor i Outdoor


Firma JCDecaux Neonlight prezentuje ekskluzywny nośnik reklamowy przeznaczony do bezpiecznej ekspozycji produktów w miejscach do tej pory niedostępnych pod względem bezpośredniego dotarcia do odbiorcy z produktową kampanią reklamową. QBIQ został zaprojektowany z myślą o pieszych ciągach komunikacyjnych głównych Galerii Handlowych, Dworcach Lotniczych oraz Dworcach Kolejowych. Doskonały zarówno dla wnętrz budynków biurowych o wysokim standardzie jak również dla wybranych w przestrzeni miejskiej lokalizacji o wysokim natężeniu ruchu pieszego typu pasaże handlowe, główne ciągi miejskiej komunikacji pieszej.

QBIQ daje możliwość dowolnej kreacji wystroju wnętrza, oświetlenia i efektów według potrzeb oraz wytycznych Klienta. Pozwala zainteresować widza w pionierski i niespotykany dotąd sposób. Jest to szczególnie cennym czynnikiem podczas pre - kampanii związanych z wprowadzaniem nowego produktu.

Projekt QBIQ to nowoczesna i ekskluzywna forma ekspozycji dająca możliwość:

  • bezpiecznej ekspozycji produktów prestiżowych
  • dowolnej aranżacji wnętrzna, także z wykorzystaniem gry aktorskiej (np."X" dni do premiery)
  • przeprowadzania pre - kampanii i kampanii reklamowych
Top
Page top

JCDecaux Neonlight Sp. z o.o., ul.Radarowa 62A, 02-137 Warszawa

Tel.: +48 225751380


Wszelkie prawa do koncepcji, wizualizacji, projektów i zdjęć na niniejszej stronie są zastrzeżone i należą do JCDecaux. Więcej informacji w zakładce Nota prawna.